Futbol Proqnozu
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Dünen baş tutmuş oyunların neticeleri

England - Premier League
15:00, Burnley 2:1 Leicester City
17:30, Liverpool 2:0 Manchester United

Germany - 1. Bundesliga
15:30, Hertha Berlin 0:4 Bayern Munich
18:00, Paderborn 1:4 Bayer Leverkusen

Italy - Serie A
12:35, AC Milan 3:2 Udinese
15:00, Bologna 1:1 Hellas Verona
15:00, Brescia 2:2 Cagliari
15:00, Lecce 1:1 Inter
18:00, Genoa 1:3 Roma
20:45, Juventus 2:1 Parma Calcio 1913

Netherlands - Eredivisie
12:15, VVV-Venlo 1:1 PSV Eindhoven
14:30, Ajax 2:1 Sparta Rotterdam
14:30, FC Emmen 1:0 Heracles
16:45, ADO Den Haag 2:0 RKC Waalwijk

Portugal - Primeira Liga
16:00, Pacos de Ferreira 0:0 Gil Vicente
18:30, Famalicao 1:1 Maritimo
21:00, Rio Ave 2:0 Boavista

Spain - LaLiga
12:00, Mallorca 4:1 Valencia
14:00, Real Betis 3:0 Real Sociedad
16:00, Villarreal 1:2 Espanyol
18:30, Athletic Bilbao 1:1 Celta Vigo
21:00, Barcelona 1:0 Granada

Argentina - Superliga
23:10, Independiente 1:2 River Plate

Australia - A-League
06:00, Western United FC 3:0 Central Coast Mariners
08:30, Western Sydney Wanderers FC 0:1 Perth Glory

Belgium - First Division A
14:30, Cercle Brugge 1:2 Royal Antwerp
18:00, Anderlecht 1:2 Club Brugge
20:00, Zulte Waregem 0:3 Genk

England - Championship
13:00, Nottingham Forest 3:1 Luton Town

France - Coupe de France
17:15, Athletico Marseille 0:2 Rennes
17:15, Dijon 5:0 Nimes
17:15, Rouen 1:4 Angers
17:15, Montpellier 5:0 Caen
20:55, Lorient 0:1 Paris Saint-Germain

Greece - Super League
14:00, Xanthi 0:1 Panathinaikos
16:15, AEK Athens 3:0 AE Larissa
16:15, Atromitos 0:0 NFC Volos
17:00, PAOK Thessaloniki FC 3:1 Asteras Tripolis
18:35, Olympiacos 4:2 Aris Thessaloniki FC

Israel - Ligat HaAl
19:15, Hapoel Tel Aviv 3:1 Hapoel Raanana

Italy - Serie B
15:00, Pescara 1:2 Salernitana
15:00, Spezia 1:1 Cittadella
21:00, Benevento 1:1 Pisa

Mexico - Liga MX Clausura
00:00, Monterrey 2:2 Monarcas Morelia
02:05, Pachuca 0:0 CD Guadalajara
04:05, CF America 1:0 Tigres
19:00, Toluca 2:3 Necaxa
23:00, Queretaro FC 3:0 Tijuana

Netherlands - Eerste Divisie
14:30, FC Den Bosch 2:3 Go Ahead Eagles

Scotland - FA Cup
16:00, Dundee United 2:2 Hibernian

Spain - LaLiga2
12:00, Elche 1:1 Alcorcon
16:00, Deportivo La Coruna 1:0 Cadiz
18:15, Real Oviedo 1:1 SD Huesca
18:15, Racing Santander 1:1 Las Palmas
20:30, Extremadura 1:2 Almeria
20:30, Tenerife 1:0 Girona

Turkey - Super Lig
11:30, Antalyaspor 0:3 Goztepe
14:00, Trabzonspor 6:0 Kasimpasa
14:00, Galatasaray 2:1 Denizlispor
17:00, Besiktas 1:2 Sivasspor

Belgium - First Division B 2nd Stage
16:00, Oud-Heverlee 1:3 Westerlo

International - Club Friendlies
14:00, Union Berlin 1:2 St. Gallen
15:00, Basel 0:2 Hamburger SV

Egypt - Premier League
18:30, Al Mokawloon Al Arab 0:2 Al Ahly

Italy - Serie C Grp. A
15:00, Pergolettese 0:3 Pro Patria
15:00, Juventus U23 1:0 S.S. Arezzo
15:00, Monza 1:1 Como
15:00, Olbia 1:1 Pontedera
17:30, Carrarese 3:1 Robur Siena
17:30, Lecco 3:2 Novara

Italy - Serie C Grp. B
15:00, Gubbio 0:1 ArzignanoChiampo
15:00, Calcio Padova 0:1 Modena
15:00, Sudtirol 4:1 Rimini
17:30, Ravenna 1:1 Alma Juventus Fano
17:30, L.R. Vicenza Virtus 1:0 Carpi

Italy - Serie C Grp. C
15:00, Paganese 0:0 Sicula Leonzio
15:00, Bari 5:2 Rieti
15:00, Bisceglie 1:2 Reggina
15:00, Catania 1:1 Potenza
15:00, Vibonese 0:1 Cavese
15:00, Casertana 1:1 Virtus Francavilla
15:00, Ternana 3:1 Rende
17:30, Catanzaro 1:2 Monopoli
17:30, Teramo 1:0 Avellino

Portugal - Segunda Liga
12:15, Farense 0:0 Sporting Covilha
16:00, Academico Viseu 0:0 Chaves
16:00, Cova da Piedade 3:1 Nacional
16:00, Casa Pia 2:2 Varzim
18:15, Vilafranquense 1:1 Penafiel

Spain - Segunda B Grp. I
11:30, Melilla 1:0 Celta Vigo B
12:00, UP Langreo 2:0 Real Oviedo B
12:00, Pena Dep. Santa Eulalia 3:1 Atletico Madrid B
12:00, Las Rozas CF 1:1 Getafe B
12:00, Rayo Majadahonda 0:1 UD Ibiza
12:00, Internacional de Madrid CF 0:2 Coruxo F.C.
13:00, Las Palmas B 2:1 Atletico Baleares
17:00, Marino Luanco 1:0 Real Madrid Castilla
17:00, San Sebastian de los Reyes 1:0 Sporting Gijon B
17:00, Pontevedra 0:0 Racing de Ferrol

Spain - Segunda B Grp. II
12:00, Real Valladolid B 2:0 Osasuna B
12:00, Tudelano 1:1 Arenas Getxo
12:00, Deportivo Alaves B 2:2 Burgos CF
17:00, Barakaldo 0:1 Guijuelo
17:00, Club Haro Deportivo 1:2 Logrones
17:00, CD Calahorra 2:3 Athletic Bilbao B
17:00, Salamanca CF UDS 0:3 SD Amorebieta
17:30, Leonesa 0:0 Real Union

Spain - Segunda B Grp. III
12:00, AE Prat 2:2 Orihuela
12:00, Gimnastic 1:0 Barcelona B
12:00, Badalona -:- Reus
12:00, Espanyol B 2:2 Ebro
12:00, UE Olot 1:1 UD Cornella
16:30, Ejea 1:0 Llagostera
17:00, Sabadell 1:0 Atletico Levante UD
17:00, La Nucia -:- Lleida Esportiu
17:00, Badalona 0:0 FC Andorra
17:00, La Nucia -:- Lleida Esportiu
18:00, Valencia B 1:2 Castellon

Spain - Segunda B Grp. IV
12:00, Cadiz B 2:0 Yeclano
12:00, UCAM Murcia 4:3 Linense
12:00, Villarrobledo 1:4 Marbella FC
12:00, CF Talavera de la Reina 0:1 Recreativo Huelva
17:00, Algeciras 0:1 Real Murcia
17:00, Cordoba 1:1 Villarrubia CF
17:00, Merida 0:0 Atletico Sanluqueno CF
17:00, San Fernando CD 2:3 Granada B
18:00, Cartagena 1:1 Don Benito
19:30, Sevilla Atletico 1:1 CD Badajoz

Turkey - 1. Lig
12:00, Istanbulspor 1:1 Erzurum BB
12:00, Keciorengucu 0:1 Eskisehirspor
14:30, Boluspor 0:2 Osmanlispor FK
17:00, Bursaspor 2:1 Fatih Karagumruk

Algeria - Ligue 1
14:30, NC Magra 1:1 Paradou AC

Brazil - Carioca Taca Guanabara
20:00, Vasco da Gama 0:0 Bangu
23:00, AD Cabofriense 0:1 Fluminense

Chile - Cup
00:30, Universidad de Chile 0:0 Union Espanola

Costa Rica - Primera Division Clausura
18:00, C.S. Cartagines 1:2 Deportivo Saprissa
21:00, Grecia 1:0 La U Universitarios
22:00, ADR Jicaral 2:1 Limon
23:00, LD Alajuelense 0:0 Club Sport Herediano

Cyprus - 1. Division
15:00, Apollon Limassol -:- Ethnikos Achnas
16:00, Omonia Nicosia -:- Anorthosis
17:00, Nea Salamis -:- Enosis Paralimni

El Salvador - Primera Division - Clausura
00:00, Santa Tecla FC 2:2 Jocoro FC
01:30, CD Chalatenango 0:0 CD Aguila
01:30, CD Sonsonate 0:2 El Vencedor
02:15, Isidro Metapan 1:3 Alianza FC
22:00, Municipal Limeno 0:1 CD FAS
22:15, Independiente FC 1:0 Once Deportivo

Greece - Super League 2
11:45, Apollon Larissa 2:0 AE Karaiskakis
13:00, Panachaiki 4:0 AOK Kerkyra
14:00, Apollon Smirnis 0:0 Kissamikos FC
14:00, Doxa Dramas -:- Apollon Pontou

Guatemala - Liga Nacional Clausura
00:00, Comunicaciones FC 1:0 Club Xelaju
02:00, Coban Imperial 1:1 CSD Municipal
02:00, Mixco 1:1 Santa Lucia Cotzumalguapa
18:30, Antigua Guatemala 1:2 Iztapa
19:00, Deportivo Malacateco 1:0 Guastatoya

Honduras - Liga Nacional - Clausura
02:00, Real Espana 2:1 CD Olimpia
02:00, Lobos UPNFM 1:1 Honduras Progreso
02:15, CD Vida 0:0 CD Marathon
22:00, Real de Minas 4:0 Platense FC
23:00, CD Motagua 2:0 CD Real Sociedad

India - I-League
12:30, Mohun Bagan 2:1 East Bengal Club
14:45, Churchill Brothers 1:2 TRAU

India - Indian Super League
15:00, Jamshedpur 3:2 Kerala Blasters FC

Iran - Azadegan League
11:30, Khooshe Talaee Sana Saveh 2:1 Shahrdari Tabriz
11:30, Fajr Sepasi 0:0 Esteghlal Khuzestan
11:30, Mes Kerman 1:0 Arman Gahar Sirjan
11:30, Damash 0:0 Malavan
11:30, Mes Rafsanjan 1:2 Qashqai

Morocco - Botola Pro
17:00, OCK Khouribga 1:0 Renaissance Club Zemamra
19:00, RSB Berkane 2:2 Raja Casablanca

Nigeria - NPFL
15:30, Wikki Tourist 2:1 MFM FC
16:00, Enugu Rangers 3:1 Abia Warriors
16:00, Ifeanyi Ubah United 2:0 Enyimba
16:00, Heartland Owerri 0:0 Katsina United
16:00, Kano Pillars 2:0 Akwa United
16:00, Kwara United 0:0 Sunshine Stars
16:00, Plateau United 5:0 Adamawa United
16:00, Lobi Stars 0:0 Dakkada FC

Paraguay - Division Profesional - Apertura
00:15, Cerro Porteno 2:1 Luqueno
22:00, 12 de Octubre 0:3 Libertad

South Africa - Premier Soccer League
14:30, Polokwane City 1:1 Lamontville Golden Arrows
14:30, Bloemfontein Celtic 1:1 Chippa United
14:30, SuperSport United 1:2 Mamelodi Sundowns FC

Tunisia - Ligue I
13:00, Esperance 2:1 Club Africain

Australia - W-League
06:00, Western Sydney Wanderers FC 3:1 Perth Glory

England - WSL
13:00, Manchester United 3:0 Tottenham Hotspur
13:00, Birmingham City 0:2 Manchester City
15:00, Arsenal 1:4 Chelsea FC Women
15:00, Everton 3:1 Reading FC
16:00, Bristol City WFC 0:1 Liverpool
16:00, West Ham United 2:1 Brighton & Hove Albion

France - Division 1
15:00, Bordeaux 0:0 Olympique Lyonnais

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah

----
Ana Sehife