Futbol Proqnozu
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

Brazil - Serie A
20:00, , Internacional -:- Atletico MG
20:00, , Cruzeiro -:- Palmeiras
20:00, , Fortaleza -:- Bahia
20:00, , Corinthians -:- Fluminense
20:00, , Santos FC -:- Flamengo
20:00, , Vasco da Gama -:- Chapecoense AF
20:00, , Botafogo RJ -:- Ceara
20:00, , Avai FC -:- Athletico Paranaense
20:00, , Goias -:- Gremio
20:00, , CS Alagoano -:- Sao Paulo

England - Premier League
15:00, , Aston Villa -:- Leicester City
15:00, , Newcastle United -:- Southampton
15:00, , Norwich City -:- Sheffield United
17:30, , Brighton & Hove Albion -:- Wolverhampton Wanderers

France - Ligue 1
15:00, , Reims -:- Saint-Etienne
17:00, , Nantes -:- Dijon
21:00, , Marseille -:- Bordeaux

Germany - 1. Bundesliga
15:30, , Union Berlin -:- FC Koeln
18:00, , Werder Bremen -:- Paderborn

Italy - Serie A
12:30, , Lecce -:- Genoa
15:00, , Sassuolo -:- Cagliari
15:00, , SPAL 2013 -:- Brescia
15:00, , Torino -:- Fiorentina
18:00, , Sampdoria -:- Parma Calcio 1913
20:45, , Bologna -:- AC Milan

Netherlands - Eredivisie
12:15, , Vitesse -:- Feyenoord
14:30, , RKC Waalwijk -:- SC Heerenveen
14:30, , FC Groningen -:- FC Utrecht
16:45, , Sparta Rotterdam -:- Heracles

Portugal - Primeira Liga
16:00, , Pacos de Ferreira -:- Vitoria de Setubal
16:00, , Vitoria de Guimaraes -:- Portimonense
18:30, , Sporting CP -:- Moreirense
21:00, , Belenenses SAD -:- FC Porto

Russia - Premier League
12:00, , Krylya Sovetov Samara -:- Ural
14:30, , PFC Sochi -:- Rubin Kazan
17:00, , Spartak Moscow -:- FC Rostov

Spain - LaLiga
12:00, , Eibar -:- Getafe
14:00, , Real Betis -:- Athletic Bilbao
16:00, , Real Valladolid -:- Real Sociedad
18:30, , Leganes -:- Celta Vigo
21:00, , Osasuna -:- Sevilla

Argentina - Superliga
01:50, FT, Lanus 1:0 Racing Club
21:35, , Gimnasia LP -:- Central Cordoba de Santiago
21:35, , Defensa y Justicia -:- Godoy Cruz
23:40, , Rosario Central -:- Boca Juniors

Australia - A-League
06:00, 45', Western United FC 3:1 Melbourne Victory
08:00, , Adelaide United -:- Newcastle Jets

Austria - Bundesliga
14:30, , Sturm Graz -:- Altach
14:30, , Mattersburg -:- Admira Moedling
17:00, , Rapid Wien -:- Austria Wien

Belgium - First Division A
14:30, , Royal Excel Mouscron -:- Standard Liege
18:00, , Anderlecht -:- Sporting Charleroi
20:00, , Eupen -:- Oostende

Bulgaria - First Professional League
11:00, , Botev Vratsa -:- Slavia Sofia
13:15, , Arda Kardzhali -:- PFC CSKA-Sofia
15:30, , Levski Sofia -:- Vitosha Bistritsa

Croatia - 1. Division
15:00, , Osijek -:- NK Lokomotiva
17:30, , Rijeka -:- NK Istra 1961

Czech Republic - 1. Liga
14:30, , Karvina -:- Sigma Olomouc
14:30, , SK Dynamo Ceske Budejovice -:- Pribram
17:00, , Sparta Prague -:- Mlada Boleslav

Denmark - Superligaen
12:00, , Silkeborg -:- Randers FC
14:00, , SoenderjyskE -:- Esbjerg fB
14:00, , AGF -:- Lyngby
16:00, , FC Nordsjaelland -:- FC Koebenhavn
18:00, , Broendby IF -:- FC Midtjylland

England - Championship
13:00, , West Bromwich Albion -:- Swansea City

Germany - 2. Bundesliga
13:30, , Jahn Regensburg -:- St. Pauli
13:30, , Dynamo Dresden -:- Sandhausen
13:30, , Wehen -:- Darmstadt

Greece - Super League
14:00, , Lamia -:- OFI Crete
16:15, , Asteras Tripolis -:- AE Larissa
18:30, , Atromitos -:- Aris Thessaloniki FC
18:30, , NFC Volos -:- Panathinaikos

Hungary - NB I
15:45, , Ferencvaros -:- Puskas FC Academy

Israel - Ligat HaAl
18:45, , Hapoel Hadera -:- Hapoel Tel Aviv
19:15, , FC Ashdod -:- Beitar Jerusalem

Italy - Serie B
15:00, , Juve Stabia -:- Frosinone
15:00, , Pisa -:- Virtus Entella
21:00, , Pordenone Calcio -:- Crotone

Mexico - Liga MX Apertura Playoff
03:30, FT, Necaxa 0:1 Monterrey

Poland - Ekstraklasa
12:30, , Cracovia -:- Rakow Czestochowa
15:00, , Pogon Szczecin -:- Piast Gliwice
17:30, , Slask Wroclaw -:- Legia Warszawa

Romania - Liga I
16:30, , Botosani -:- CFR Cluj
19:30, , Astra Giurgiu -:- CS Universitatea Craiova

Slovakia - Super Liga
15:00, , FK Senica -:- Zilina

Spain - LaLiga2
12:00, , Girona -:- Lugo
16:00, , Deportivo La Coruna -:- Real Zaragoza
18:00, , Las Palmas -:- Numancia
21:00, , Cadiz -:- Elche

Switzerland - Super League
16:00, , Basel -:- Sion
16:00, , Thun -:- St. Gallen
16:00, , FC Zuerich -:- Servette

Turkey - Super Lig
12:00, , Konyaspor -:- Gaziantep FK
14:30, , Antalyaspor -:- Trabzonspor
14:30, , Denizlispor -:- Istanbul Basaksehir
17:00, , Kasimpasa -:- Besiktas

Ukraine - Premier League
13:00, , Karpaty -:- Desna
13:00, , Mariupol -:- FC Lviv
16:00, , Dynamo Kyiv -:- Zorya

Belgium - First Division B 2nd Stage
16:00, , Westerlo -:- Union St.Gilloise

International - Gulf Cup Final Stage
17:00, , Bahrain -:- Saudi Arabia

Italy - Serie C Grp. A
15:00, , Juventus U23 -:- Carrarese
15:00, , Lecco -:- Olbia
15:00, , Pro Patria -:- Novara
15:00, , S.S. Arezzo -:- ASDC Gozzano
17:30, , Monza -:- Giana Erminio
17:30, , Pergolettese -:- Alessandria
17:30, , AlbinoLeffe -:- Renate

Italy - Serie C Grp. B
15:00, , Calcio Padova -:- Imolese Calcio
15:00, , Piacenza -:- Rimini
15:00, , Ravenna -:- Sudtirol
17:30, , Fermana -:- ArzignanoChiampo
17:30, , L.R. Vicenza Virtus -:- FeralpiSalo
17:30, , Triestina -:- Modena
17:30, , Virtus Verona -:- Reggio Audace
17:30, , Vis Pesaro -:- Carpi

Italy - Serie C Grp. C
14:30, , Avellino -:- Sicula Leonzio
15:00, , AZ Picerno ASD -:- Monopoli
15:00, , Reggina -:- Viterbese
15:00, , Rieti -:- Bisceglie
15:00, , Vibonese -:- Teramo
15:00, , Virtus Francavilla -:- Cavese
15:00, , Catania -:- Rende
17:30, , Ternana -:- Casertana
17:30, , Bari -:- Potenza

Norway - Cup
13:15, , FK Haugesund -:- Viking

Portugal - Segunda Liga
12:15, , Feirense -:- Benfica B
16:00, , Academica -:- Casa Pia
16:00, , Leixoes -:- Academico Viseu
16:00, , Mafra -:- Estoril
18:15, , Varzim -:- Sporting Covilha

Serbia - Super Liga
13:30, , Rad Beograd -:- Partizan Beograd
15:00, , Javor -:- Vozdovac
15:00, , Radnicki Nis -:- Mladost Lucani
15:00, , Proleter -:- Cukaricki
15:00, , TSC Backa Topola -:- Vojvodina
15:00, , FK Radnik Surdulica -:- Indjija
15:00, , Napredak -:- Macva Sabac

Spain - Segunda B Grp. I
11:30, , Getafe B -:- Atletico Madrid B
11:30, , Pena Dep. Santa Eulalia -:- Racing de Ferrol
11:30, , Melilla -:- Atletico Baleares
12:00, , Rayo Majadahonda -:- San Sebastian de los Reyes
12:00, , UP Langreo -:- Coruxo F.C.
12:00, , Las Rozas CF -:- Ibiza-Eivissa
12:00, , Celta Vigo B -:- Real Oviedo B
13:00, , Las Palmas B -:- Pontevedra

Spain - Segunda B Grp. II
17:00, , Barakaldo -:- Real Union
17:00, , CD Calahorra -:- Tudelano

Spain - Segunda B Grp. III
12:00, , Gimnastic -:- Villarreal B
12:00, , Ejea -:- AE Prat
12:00, Cnc, Castellon -:- Reus
12:00, , Valencia B -:- Barcelona B
12:00, , Espanyol B -:- Hercules
12:00, , UE Olot -:- Orihuela
17:00, , Lleida Esportiu -:- Ebro
17:00, , Badalona -:- Atletico Levante UD
17:00, , La Nucia -:- Llagostera
17:00, , Castellon -:- FC Andorra

Spain - Segunda B Grp. IV
12:00, , Yeclano -:- Villarrubia CF
16:00, , Cadiz B -:- Marbella FC
17:00, , Algeciras -:- Linense
17:00, , Cordoba -:- Atletico Sanluqueno CF
17:00, , San Fernando CD -:- Don Benito
17:00, , CF Talavera de la Reina -:- Merida
17:00, , CD Badajoz -:- Granada B
18:00, , Real Murcia -:- Cartagena
19:00, , Villarrobledo -:- UCAM Murcia

Turkey - 1. Lig
12:00, , Osmanlispor FK -:- Altay
14:30, , Altinordu -:- Adanaspor
14:30, , Bursaspor -:- Giresunspor
17:00, , Adana Demirspor -:- Erzurum BB

Albania - Kategoria Superiore
13:30, Pst, Bylis -:- Laci
13:30, , Laci -:- Flamurtari
13:30, Pst, Luftetari -:- Skenderbeu
16:30, , Teuta Durres -:- Skenderbeu
16:30, Pst, Vllaznia -:- Kukesi

Argentina - Primera Nacional Zona A
21:00, , Club Atletico Estudiantes -:- Guillermo Brown

Argentina - Federal A Zona A
00:00, FT, Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 2:1 Juventud Unida Gualeguaychu
01:30, FT, Boca Unidos 1:2 Douglas Haig
01:45, FT, CA Chaco For Ever 1:0 Defensores de Pronunciamiento

Argentina - Primera B Metropolitana Apertura
21:00, , CA Defensores Unidos -:- Tristan Suarez
21:00, , Comunicaciones -:- Los Andes
21:00, , CA San Miguel -:- Justo Jose de Urquiza

Azerbaijan - Premier League
12:00, , Sumqayit -:- FK Qabala
12:00, , Zira -:- Sabail
14:00, , Sabah FK -:- FK Neftchi

Belarus - Premier League Qualification
12:00, , Dnyapro Mogilev -:- Rukh Brest

Bolivia - Primera Division - Clausura
20:00, , Real Potosi -:- Destroyers
20:00, , Always Ready -:- Guabira
21:00, , Bolivar -:- Blooming
22:15, , Jorge Wilstermann -:- San Jose

Bosnia-Herzegovina - Premier League
15:00, , Borac Banja Luka -:- Sloboda Tuzla

International - CECAFA Senior Challenge Cup Grp. B
10:00, Cnc, Somalia -:- Sudan
11:30, , Zanzibar -:- Sudan
12:30, Cnc, DR Congo -:- South Sudan
14:00, , Kenya -:- Tanzania

International - CECAFA Senior Challenge Cup Grp. C
10:00, Cnc, Kenya -:- Djibouti

Chile - Primera Division
22:00, Pst, Curico Unido -:- Union Espanola
22:00, Pst, Union La Calera -:- Audax Italiano
22:00, Pst, Huachipato -:- Everton CD
22:00, Pst, Universidad de Concepcion -:- Coquimbo Unido
22:00, Pst, Cobresal -:- Universidad de Chile
22:00, Pst, Antofagasta -:- Colo Colo
22:00, Pst, Deportes Iquique -:- Universidad Catolica
22:00, Pst, O'Higgins -:- Palestino

Costa Rica - Primera Division Apertura Final Stage
22:00, , LD Alajuelense -:- Club Sport Herediano

Cyprus - 1. Division
15:00, , Omonia Nicosia -:- Doxa Katokopia
17:00, , Apollon Limassol -:- AEK Larnaca

Ecuador - Serie A Final Stage
01:00, FT, LDU de Quito 0:0 Aucas

El Salvador - Primera Division - Apertura Final Stage
02:00, FT, CD Sonsonate 1:0 CD Aguila
21:30, , Municipal Limeno -:- Santa Tecla FC

Germany - 3. Liga
13:00, , Waldhof Mannheim -:- Eintracht Braunschweig
14:00, , Duisburg -:- Bayern Munich II

Germany - Regionalliga North
14:00, Pst, HSC Hannover -:- Hamburger SV II
14:00, , St.Pauli II -:- Luebeck
14:00, , Wolfsburg II -:- Werder Bremen II

Germany - Regionalliga Northeast
13:30, , BSG Chemie Leipzig -:- FSV Wacker Nordhausen
13:30, , SV Lichtenberg 47 -:- VfB Auerbach
13:30, , Germania Halberstadt -:- Optik Rathenow
13:30, , FSV Union Fuerstenwalde -:- ZFC Meuselwitz
13:30, , Babelsberg -:- BFC Dynamo
13:30, , RW Erfurt -:- FC Viktoria 1889 Berlin

Germany - Regionalliga Southwest
14:00, , Freiburg II -:- Elversberg

Germany - Regionalliga West
14:00, , Borussia Dortmund II -:- RW Essen

Greece - Super League 2
14:00, , Platanias -:- AOK Kerkyra
14:00, , Apollon Smirnis -:- AE Karaiskakis
14:00, , Apollon Larissa -:- Apollon Pontou
16:30, , PAS Giannina -:- Doxa Dramas

Guatemala - Liga Nacional Apertura
18:00, , Coban Imperial -:- Sanarate
18:00, , Santa Lucia Cotzumalguapa -:- Mixco
18:00, , Antigua Guatemala -:- CSD Municipal
18:00, , Comunicaciones FC -:- Club Xelaju
18:00, , Siquinala -:- Iztapa
18:00, , Guastatoya -:- Deportivo Malacateco

Honduras - Liga Nacional - Apertura Final Group
23:00, , CD Olimpia -:- CD Marathon
23:00, , CD Motagua -:- Lobos UPNFM

Hungary - NB II
13:00, , Gyori ETO -:- FC Ajka
13:00, , Kazincbarcikai BSC -:- Soroksar SC
13:00, , Nyiregyhaza Spartacus FC -:- Budaors
13:00, Cnc, Balmazujvaros -:- BFC Siofok
13:00, , Budafok -:- Szeged 2011
13:00, , Vac FC -:- Szolnok
17:00, , Duna Aszfalt TVSE -:- Bekescsaba
17:00, , Vasas Budapest -:- Dorogi FC
17:00, , Haladas -:- Gyirmot

India - I-League
12:30, , Mohun Bagan -:- Churchill Brothers

India - Indian Super League
15:00, Cnc, FC Pune City -:- FC Goa
15:00, , Hyderabad FC -:- FC Goa

Indonesia - Liga 1
09:30, , PSIS -:- Arema
09:30, , Perseru Badak Lampung -:- Persija Jakarta
12:00, , Persebaya Surabaya -:- Bhayangkara FC
14:30, , Bali United Pusam -:- Persipura Jayapura

Japan - J. League 2 Promotion Playoff
05:05, 82', Tokushima Vortis 1:0 Montedio Yamagata

Luxembourg - National Division
16:00, , FC Muhlenbach Blue Boys -:- US Hostert

North Macedonia - Prva Liga
13:00, , FK Vardar Skopje -:- KF Shkendija
13:00, , Shkupi -:- Makedonija GjP
13:00, , FK Struga -:- FK Borec
13:00, , Renova -:- Rabotnicki

Morocco - Botola Pro
17:00, , MCO Oujda -:- FAR Rabat
19:00, , Ittihad Tanger -:- Raja Beni Mellal

Nigeria - NPFL
16:00, , Sunshine Stars -:- Nasarawa United
16:00, , Kano Pillars -:- Delta Force FC
16:00, , Heartland Owerri -:- Plateau United
16:00, , Ifeanyi Ubah United -:- Wikki Tourist
16:00, Pst, Enugu Rangers -:- Jigawa Golden Stars
16:00, , Warri Wolves FC -:- Lobi Stars
16:00, , Abia Warriors -:- Akwa Starlets
16:00, Pst, Enyimba -:- Rivers United FC
16:00, , Katsina United -:- MFM FC
16:00, , Akwa United -:- Adamawa United

Paraguay - Division Profesional - Clausura
23:00, , Olimpia -:- Guarani
23:00, , Libertad -:- Deportivo Santani

Peru - Liga 1 Final Stage
21:00, , Binacional -:- Alianza Lima

Romania - Liga II
12:00, , UTA Arad -:- Petrolul Ploiesti
16:00, , Viitorul Pandurii Targu Jiu -:- Universitatea Cluj

Scotland - League Cup Final Stage
16:00, , Rangers -:- Celtic

South Africa - Premier Soccer League
14:30, , Polokwane City -:- Maritzburg United

South Korea - K. League 1 Qualification
06:00, HT, Gyeongnam FC 0:0 Busan I'Park

Switzerland - Challenge League
15:00, , Winterthur -:- FC Stade Lausanne-Ouchy
15:00, , Lausanne -:- FC Vaduz

Tunisia - Ligue I
14:00, , AS Slimane -:- Sportif de Chebba
14:00, , US Tataouine -:- JS Kairouanaise
18:00, , CS Sfaxien -:- Stade Tunisien

Australia - W-League
06:00, , Sydney FC -:- Melbourne City FC

France - Division 1
14:45, , Olympique Lyonnais -:- Metz

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah