Qum.Az
Qum.Az - N=1 Brend Əyləncə və Tanışlıq Saytı!
England - Premier League
[13:00]
AFC Bournemouth - Brighton & Hove
[13:00]
Tottenham Hotsp - Arsenal
[15:30]
Nottingham Fore - Manchester City
France - Ligue 1
[56']
Metz
1 - 2
Lille
[13:00]
Strasbourg - Nice
[13:00]
Lorient - Toulouse
[13:00]
Clermont - Reims
[15:05]
Rennes - Brest
[17:00]
Olympique Lyonn - Monaco
[19:00]
Olympique Marse - Lens
Germany - Bundesliga
[13:30]
Borussia M'glad - Union Berlin
[15:30]
Mainz 05 - Koln
[17:30]
Darmstadt - Heidenheim
Italy - Serie A
[85']
Internazionale
2 - 0
Torino
[13:00]
Bologna - Udinese
[16:00]
Atalanta - Empoli
[16:00]
Napoli - Roma
[18:45]
Fiorentina - Sassuolo
Spain - La Liga
[16']
Cadiz
0 - 1
Mallorca
[14:15]
Granada - Osasuna
[16:30]
Villarreal - Rayo Vallecano
[19:00]
Real Betis - Sevilla
Africa - CAF Confederation Cup
[16:00]
Dreams - Zamalek
[19:00]
RSB Berkane - USM Alger
Albania - Superliga
[13:00]
Egnatia Rrogozh - Vllaznia Shkodë
[13:00]
Kukësi - Teuta Durrës
[17:00]
Tirana - Partizani Tiran
Algeria - Ligue 1
[18:00]
MC Oran - Belouizdad
[Ert.]
CS Constantine - USM Alger
Angola - Girabola
[14:00]
São Salvador - Sporting de Cab
[15:00]
Wiliete - Académica do Lo
Argentina - Prim B Metro
[18:30]
Acassuso - Deportivo Lafer
[18:30]
Flandria - Argentino Quilm
Argentina - Prim B Nacional
[16:10]
Brown de Adrogu - Colón
[18:00]
Guillermo Brown - Arsenal
[18:00]
Deportivo Morón - Aldosivi
[18:30]
Alvarado - San Miguel
[18:30]
San Telmo - Deportivo Madry
[18:30]
Temperley - Estudiantes Río
[19:00]
Gimnasia Jujuy - Deportivo Maipú
[19:00]
San Martín San - Atlético Rafael
[19:30]
Güemes - Ferro Carril Oe
[19:30]
Chaco For Ever - Defensores Unid
[19:30]
Gimnasia Mendoz - Gimnasia y Tiro
[22:10]
All Boys - Chacarita Junio
Argentina - Primera División
[18:30]
Argentinos Juni - Vélez Sarsfield
Argentina - Federal A Tournament
[18:00]
Sol de Mayo - Sansinena
[18:00]
Germinal de Raw - Kimberley Mar d
[18:00]
Circulo Deporti - Deportivo Rincó
[18:30]
Juventud Unida - Huracán Las Her
[18:30]
San Martín Mend - Estudiantes de
[18:30]
Def. de Pronunc - 9 de Julio Rafa
[18:35]
Villa Mitre - Olimpo
[19:00]
Argentino Monte - Gutiérrez
[19:00]
Gimnasia Concep - Defensores Belg
[19:00]
El Linqueño - Sportivo Las Pa
[19:00]
Sol de América - Unión Sunchales
[20:00]
Juventud Antoni - Central Norte
[22:00]
Deportivo Santa - Cipolletti
Armenia - Premier League
[FT]
Alashkert
0 - 0
BKMA
[12']
Pyunik
2 - 0
Urartu
Australia - A-League
[FT]
Sydney
7 - 1
Perth Glory
[FT]
Melbourne City
1 - 0
Western United
Australia - Northern NSW NPL
[FT]
Charlestown Azz
2 - 0
Broadmeadow Mag
[FT]
Newcastle Olymp
2 - 1
New Lambton
Australia - New South Wales NPL
[FT]
Sydney Olympic
3 - 3
Blacktown City
[FT]
Rockdale Ilinde
3 - 1
Wollongong Wolv
[FT]
Western Sydney
0 - 6
APIA Leichhardt
[FT]
Central Coast I
3 - 2
Sutherland Shar
Australia - Queensland NPL
[FT]
Brisbane City
2 - 4
Peninsula Power
[FT]
SC Wanderers
0 - 1
Rochedale Rover
[FT]
Brisbane Roar I
3 - 2
Brisbane Olympi
[FT]
Gold Coast Unit
3 - 2
Lions
Australia - Capital Territory NPL
[FT]
Tuggeranong Uni
3 - 2
Canberra Croati
[FT]
Gungahlin Unite
1 - 0
Monaro Panthers
Austria - Bundesliga
[12:30]
LASK - Rapid Vienna
[12:30]
Hartberg - Austria Klagenf
[15:00]
Salzburg - Sturm Graz
Azerbaijan - Premyer Liqa
[45']
Qəbələ
0 - 1
Kapaz
[13:45]
Neftchi Baku - Turan
[16:00]
Sumqayit - Qarabag
Belarus - Premier League
[13:00]
Gomel - Minsk
[15:00]
Slavia - Arsenal
[17:00]
Shakhtyor Solig - Slutsk
Belarus - 1. Division
[FT]
Molodechno
2 - 1
Dinamo Minsk II
[56']
Torpedo BelAZ I
0 - 6
Bumprom
[13:00]
Ostrovets - Lokomotiv Gomel
[14:00]
ML Vitebsk - Orsha
Belgium - First Division A
[45']
Genk
0 - 1
Club Brugge
[14:00]
Cercle Brugge - Anderlecht
[16:30]
Union Saint-Gil - Antwerp
[17:15]
RWDM - Kortrijk
Bolivia - LFPB
[20:00]
The Strongest - Universitario d
[22:00]
Independiente - San Antonio Bul
Bosnia Herzegovina - Premier Liga
[59']
Siroki Brijeg
1 - 2
Borac Banja Luk
[15:00]
Posušje - Zrinjski
[18:45]
Sarajevo - Velez
Brazil - Serie B
[19:00]
Coritiba - Brusque
[21:30]
Goiás - Ponte Preta
Brazil - Serie A
[FT]
Bahia
1 - 0
Grêmio
[14:00]
Flamengo - Botafogo
[19:00]
Cruzeiro - Vitória
[19:00]
Corinthians - Fluminense
[21:30]
Fortaleza - RB Bragantino
[21:30]
Juventude - Athletico Paran
[23:00]
Internacional - Atlético Goiani
Brazil - Serie C
[19:30]
CSA - Ferroviária
[19:30]
Londrina - Ypiranga RS
[22:00]
Botafogo PB - Caxias do Sul
[22:30]
Volta Redonda - Floresta
Brazil - Serie D
[18:30]
Maracanã - América RN
[18:30]
Brasiliense - Anápolis
[19:00]
Trem - Manaus
[19:00]
Fluminense PI - Maranhão
[19:00]
Moto Club MA - Tocantinópolis
[19:00]
Cametá - Altos
[19:00]
Sousa - Iguatu
[19:00]
Itabuna - Real Noroeste
[19:00]
Barra - Novo Hamburgo
[20:00]
Concórdia - Brasil de Pelot
[21:00]
Mixto - CRAC
Bulgaria - First League
[12:15]
Hebar 1918 - Lokomotiv Sofia
[14:45]
Ludogorets - Krumovgrad
[17:15]
Cherno more - Lokomotiv Plovd
Cameroon - Elite ONE
[13:00]
Avion Academy - UMS de Loum
[15:00]
APEJES Academy - Fortuna Mfou
[15:00]
PWD - Jeunes Fauves
[Ert.]
Jeunes Fauves - APEJES Academy
[Ert.]
UMS de Loum - Aigle Royal
[Ert.]
Les Astres - Avion Academy
[Ert.]
Union Douala - Fovu Club
[Ert.]
Fortuna Mfou - Bamboutos
Chile - Primera División
[16:30]
Everton - Coquimbo Unido
[19:00]
Huachipato - Universidad de
[22:00]
Colo Colo - Unión La Calera
Chile - Primera B
[FT]
San Marcos
1 - 4
Barnechea
[16:30]
Recoleta - Magallanes
[22:00]
Unión San Felip - Rangers
[Ert.]
Santiago Wander - San Luis
Chile - Copa Chile
[22:00]
Colchagua - Municipal Puent
[Bilinmir]
Colchagua - Municipal Puent
China - China League One
[FT]
Yanbian Longdin
1 - 1
Liaoning Tieren
[FT]
Heilongjiang Ic
1 - 1
Shanghai Jiadin
[FT]
Wuxi Wugou
1 - 1
Nanjing City
[45']
Shijiazhuang Go
0 - 0
Dalian Yingbo
Colombia - Primera B
[20:30]
Real Cartagena - Real Santander
[23:00]
Unión Magdalena - Atlético Huila
Colombia - Primera A
[FT]
Atlético Nacion
3 - 1
Deportes Tolima
[20:00]
Patriotas Boyac - Deportivo Pasto
[22:00]
Deportivo Cali - Junior
[22:00]
Once Caldas - América de Cali
[22:00]
Atlético Bucara - Alianza
[22:00]
Jaguares de Cór - Independiente S
[22:00]
Águilas Doradas - Fortaleza CEIF
[22:00]
Millonarios - Boyacá Chicó
[22:00]
La Equidad - Deportivo Perei
[22:00]
Envigado - Independiente M
Costa Rica - Primera División
[FT]
Sporting San Jo
3 - 2
Municipal Liber
[22:00]
Deportivo Sapri - Guanacasteca
Croatia - 1. HNL
[15:00]
HNK Gorica - Osijek
[17:30]
Lokomotiva Zagr - Rijeka
Croatia - 2. HNL
[12:50]
Dugopolje - Šibenik
Cyprus - 1. Division
[16:00]
AEK Larnaca - Anorthosis
[16:00]
Omonia Nicosia - APOEL
[16:00]
Aris Limassol - Pafos
Czech Republic - 3. liga
[FT]
Baník Ostrava I
3 - 0
Tatran Bohunice
[FT]
Karviná II
1 - 2
Slovácko II
[FT]
Admira Praha
2 - 1
Slavia Karlovy
[FT]
Slavia Praha II
3 - 0
Motorlet Praha
[FT]
Mladá Boleslav
0 - 2
Slovan Liberec
[13:00]
Znojmo - Blansko
[15:00]
Táborsko II - Písek
[15:00]
Sokol Hostouň - Dukla Praha II
[15:00]
Zápy - Přepeře
Czech Republic - FNL
[FT]
Sparta Praha II
2 - 0
Viktoria Žižkov
Czech Republic - Czech Liga
[13:00]
Bohemians 1905 - Pardubice
[13:00]
Jablonec - Mladá Boleslav
[13:00]
Sigma Olomouc - Sparta Prague
[13:00]
Zlín - Karviná
[13:00]
Viktoria Plzen - Teplice
[13:00]
Baník Ostrava - Slovan Liberec
[13:00]
Hradec Králové - Slavia Prague
[13:00]
České Budějovic - Slovacko
Denmark - Superliga
[16']
Viborg
0 - 0
Randers
[15']
OB
0 - 0
Hvidovre
[14:00]
Nordsjælland - Brøndby
[16:00]
FC Copenhagen - AGF
Denmark - 1st Division
[16']
Helsingør
0 - 0
HB Køge
[13:00]
Vendsyssel - Hobro
Ecuador - Liga Pro
[17:30]
Imbabura - Independiente V
[20:00]
Macará - Aucas
[23:00]
Emelec - Barcelona
Egypt - Premier League
[13:00]
Al Masry - El Dakhleya
[16:00]
Al Mokawloon - Smouha
England - Conference National
[15:00]
Bromley - Altrincham
Estonia - Esiliiga A
[FT]
JK Tabasalu
2 - 0
Flora II
[FT]
Tallinna Kalev
0 - 3
Tartu Welco
Estonia - Meistriliiga
[45']
Tammeka
0 - 2
FCI Levadia
[14:00]
Trans - Paide
Finland - Kakkonen
[13:00]
Inter Turku II - Honka
[14:00]
TP-47 - OTP
[15:30]
Kraft - JBK
[15:30]
VJS - SexyPöxyt
[15:30]
I-Kissat - P-Iirot
Finland - Ykkönen
[13:00]
Klubi-04 - OLS
[13:00]
Vaajakoski - PKKU
[15:00]
VIFK - KPV
Finland - Veikkausliiga
[13:00]
Gnistan - SJK
[15:30]
Mariehamn - Ilves
Finland - Suomen Cup
[13:30]
PK-37 - Kultsu
[14:30]
Kuusysi - EIF Akademi
[16:00]
Polin Pallo - Töölön Taisto
Germany - 2. Bundesliga
[45']
Magdeburg
1 - 1
Osnabrück
[45']
Nürnberg
0 - 1
Karlsruhe
[45']
Wehen Wiesbaden
2 - 3
Greuther Fürth
Germany - 3. Liga
[45']
Rot-Weiss Essen
2 - 0
Ingolstadt
[14:30]
Freiburg II - Ulm
[17:30]
Unterhaching - 1860 München
Germany - Oberliga
[56']
Hemelingen
2 - 1
Oberneuland
[HT]
Alsterbrüder
1 - 1
Concordia
[45']
Neustrelitz
0 - 1
Hertha Zehlendo
[17']
Sparta Lichtenb
0 - 0
Makkabi
[13']
Niendorfer TSV
0 - 1
Süderelbe
[13']
ETSV Hamburg
0 - 0
Halstenbek-Rell
[15']
Eintracht Mahls
1 - 0
Dynamo Schwerin
[12:00]
Gonsenheim - Eintracht Trier
[Ləğv]
CFC Hertha - Anker Wismar
[15']
RSV Eintracht
1 - 1
Union Fürstenwa
[15']
Staaken
0 - 1
Tasmania Berlin
[14']
FC Grimma
0 - 0
Krieschow
[15']
Einheit Wernige
1 - 0
Ludwigsfelde
[12']
Todesfelde
0 - 0
Eichede
[13:00]
Sportfreunde Si - Schermbeck
[Ləğv]
Borussia Freial - BCV Glesch / Pa
[13:00]
Bonner SC - Union Schafhaus
[13:00]
Hennef 05 - Frechen
[13:00]
Germania Tevere - Vichttal
[13:00]
Kleve - Hilden
[13:00]
Homberg - Schwarz-Weiß Es
[13:00]
SF Hamborn - Meerbusch
[13:00]
Wattenscheid 09 - Westfalia Rhyne
[13:00]
Borussia Hildes - Eilvese
[13:00]
Vorsfelde - Lupo-Martini
[13:00]
Germania Egesto - Kickers Emden
[13:00]
Sasel - Union Tornesch
[13:00]
Rot-Weiß Walldo - SV Steinbach
[13:00]
Preußen Münster - Bövinghausen
[13:00]
Vreden - Türkspor Dortmu
[Ləğv]
SF Baumberg - Straelen
[13:00]
ASC Dortmund - Eintracht Rhein
[13:00]
Eckernförder SV - Dornbreite Lübe
[13:00]
Türkspor Augsbu - Garching
[13:00]
Brünninghausen - Victoria Clarho
[13:00]
Blumenthaler SV - Werder Bremen I
[13:15]
Bonn-Endenich - Porz
[13:15]
Hürth - Fortuna Köln II
[13:15]
Erkenschwick - Ennepetal
[13:30]
Blau-Weiß König - Siegburger SV
[13:30]
Eintracht Hohke - Bergisch Gladba
[13:30]
Finnentrop / Ba - Gievenbeck
[13:30]
SC St. Tönis - Sonsbeck
[13:30]
Rotenburger SV - VfL Oldenburg
Germany - Regionalliga
[60']
Viktoria Berlin
1 - 1
Hertha BSC II
[52']
BAK 07
0 - 1
Greifswalder FC
[56']
Zwickau
1 - 1
Carl Zeiss Jena
[12']
Aalen
1 - 0
FSV Frankfurt
[14']
Eintracht Norde
1 - 0
Kilia Kiel
[15']
Teutonia Ottens
1 - 0
Phönix Lübeck
[15']
Fortuna Düsseld
0 - 1
Borussia M'glad
[13:00]
Bremer SV - Eimsbütteler TV
[13:00]
Lippstadt 08 - Köln II
[13:00]
Augsburg II - Buchbach
Greece - Super League
[14:00]
Olympiakos - Lamia
[16:30]
PAOK - AEK Athens
[17:30]
Panathinaikos - Aris
Guatemala - Liga Nacional
[20:30]
Municipal - Malacateco
Haiti - Ligue Haïtienne
[20:00]
Juventus - América des Cay
[20:00]
Ouanaminthe - Capoise
[20:00]
Racing des Gôna - FICA
[20:00]
Racing Club Hai - Cavaly
[21:00]
Triomphe Lianco - Tempête
Honduras - Liga Nacional
[21:30]
Génesis - UPNFM
[21:30]
Marathón - Olancho
[21:30]
Olimpia - Victoria
[21:30]
Real Sociedad - Real España
[21:30]
Vida - Motagua
Hungary - NB I
[13:15]
Kisvárda - Fehérvár
[15:45]
MTK - Ferencváros
Hungary - NB II
[15:00]
Gyirmót - Kozármisleny
[15:00]
BVSC Zugló - Csákvári TK
[15:00]
Szeged-Csanád - Soroksár SC
[15:00]
MTE 1904 - Győri ETO
[15:00]
Pécsi MFC - Szombathelyi Ha
[15:00]
Kazincbarcika - Honvéd
[15:00]
Vasas - Tiszakécske
[15:00]
Budafoki MTE - Siófok
Iceland - Úrvalsdeild
[14:00]
Vestri - HK
[14:00]
ÍA - FH
[16:15]
Víkingur Reykja - KA
[18:30]
KR - Breidablik
India - Indian Super League
[14:00]
Mohun Bagan - Odisha
Indonesia - Liga 1
[FT]
Persebaya Surab
2 - 1
Persik Kediri
Japan - J2 League
[FT]
Fagiano Okayama
0 - 1
Shimizu S-Pulse
[FT]
Roasso Kumamoto
1 - 2
Oita Trinita
[FT]
Blaublitz Akita
0 - 2
Yokohama
[FT]
Tochigi
0 - 1
Iwaki
[FT]
Tokushima Vorti
2 - 1
Montedio Yamaga
[FT]
Kagoshima Unite
0 - 1
Renofa Yamaguch
Japan - J1 League
[FT]
Tokyo Verdy
0 - 0
Avispa Fukuoka
[FT]
Sanfrecce Hiros
2 - 2
Kawasaki Fronta
[FT]
Urawa Reds
2 - 1
Nagoya Grampus
[FT]
Kashiwa Reysol
1 - 1
Sagan Tosu
[FT]
Gamba Osaka
1 - 2
Kashima Antlers
Kazakhstan - Premier League
[FT]
Yelimay Semey
1 - 1
Ordabasy
[Ləğv]
Shakhter Karaga - Aksu
[45']
Zhetysu
1 - 0
Aktobe
Kyrgyzstan - Top Liga
[FT]
Alga
1 - 2
Kyrgyzaltyn
[55']
Dordoi Bishkek
1 - 0
Ilbirs
Latvia - 1. Liga
[FT]
JDFS Alberts
0 - 2
Super Nova
[15']
Ogre United
0 - 0
Leevon / PPK
[15']
Smiltene
0 - 0
Tukums II
[14:00]
Mārupe - Rīgas FS II
[16:00]
Riga FC II - Skanste
Latvia - Virsliga
[59']
BFC Daugavpils
0 - 0
Liepaja
[13:00]
FS Jelgava - Grobiņas/LFS
Lithuania - A Lyga
[FT]
Hegelmann
0 - 1
Kauno Zalgiris
[15']
Banga
0 - 0
FA Šiauliai
[14:00]
Suduva - Zalgiris
[16:00]
Dainava - Panevezys
Malawi - Super League
[12:30]
Karonga United - Mighty Tigers
[12:30]
Bangwe All Star - Mighty Wanderer
[12:30]
FOMO - Chitipa United
[12:30]
CIVO United - Kamuzu Barracks
[12:30]
Moyale Barracks - Dedza Dynamos
Mexico - Liga MX
[FT]
Tigres UANL
4 - 1
Tijuana
[FT]
Toluca
0 - 1
Cruz Azul
[FT]
Pachuca
1 - 1
Mazatlán
[FT]
Atlas
0 - 1
Guadalajara
Mexico - Ascenso MX
[FT]
Tapatío
2 - 0
Celaya
[23:00]
Atlante - Cancún
Moldova - Divizia Nationala
[15:00]
Petrocub - Sheriff
Morocco - Botola Pro
[16:00]
FUS Rabat - Renaissance Zem
[18:00]
Maghreb Fès - Wydad Casablanc
[20:00]
Moghreb Tétouan - Youssoufia Berr
[Ert.]
Raja Casablanca - RSB Berkane
Netherlands - Eredivisie
[FT]
NEC
0 - 3
AZ
[FT]
PEC Zwolle
3 - 1
Heracles
[12:30]
Sparta Rotterda - Volendam
[12:30]
RKC Waalwijk - Utrecht
[14:45]
Vitesse - Fortuna Sittard
Netherlands - Eerste Divisie
[FT]
Eindhoven
1 - 1
Telstar
[14:45]
NAC Breda - PSV II
Nicaragua - Primera Division
[FT]
Managua
5 - 1
Orgánica Masach
[21:00]
Municipal Jalap - Diriangén
Nigeria - NPFL
[13:00]
Gombe United - Lobi Stars
[15:00]
Sporting Lagos - Abia Warriors
[15:00]
Enyimba - Katsina United
[15:00]
Shooting Stars - Sunshine Stars
[15:00]
Akwa United - Kano Pillars
[15:00]
Enugu Rangers - Plateau United
North Macedonia - First League
[14:00]
Akademija Pande - Vardar Skopje
[14:00]
Voska Sport - Bregalnica Štip
[14:00]
Rabotnički - Makedonija GjP
[14:00]
Struga - Sileks
[14:00]
Shkupi - Tikvesh
[14:00]
Shkendija - KF Gostivari
Norway - 2. Division
[59']
Kvik Halden
1 - 3
Vard
[57']
Tromsdalen
1 - 1
Alta
[13:00]
Arendal - Ørn Horten
[13:30]
Notodden - Lysekloster
[14:00]
Hødd - Fløy-Flekkerøy
[17:00]
Vålerenga II - Strindheim
[18:00]
Junkeren - Stjørdals-Blink
Norway - Eliteserien
[15:00]
Fredrikstad - Sandefjord
[15:00]
Tromsø - Sarpsborg 08
[15:00]
KFUM - Brann
[15:00]
Lillestrøm - HamKam
[15:00]
Molde - Haugesund
[15:00]
Strømsgodset - Kristiansund
[17:15]
Odd - Viking
Norway - 1. Division
[12:30]
Mjøndalen - Valerenga
[15:00]
Lyn - Ranheim
Paraguay - Division Profesional
[FT]
Sportivo Luqueñ
1 - 2
Tacuary
[21:30]
Club Guaraní - Nacional Asunci
[21:30]
2 de Mayo - Libertad
Peru - Primera División
[19:30]
Alianza Atlétic - ADT
[22:30]
Melgar - Alianza Lima
Poland - I Liga
[76']
Arka Gdynia
3 - 2
Resovia Rzeszów
[13:00]
Miedź Legnica - Znicz Pruszków
[13:00]
Polonia Warszaw - GKS Katowice
[16:00]
Górnik Łęczna - Nieciecza
Poland - Ekstraklasa
[87']
Radomiak Radom
3 - 4
Zagłębie Lubin
[13:00]
Stal Mielec - Legia Warsaw
[15:30]
Lech Poznań - Cracovia
Portugal - Primeira Liga
[14:30]
Portimonense - Moreirense
[17:00]
Estoril - Famalicão
[19:30]
Porto - Sporting Lisbon
Romania - Liga II
[FT]
Progresul Spart
0 - 2
Chindia Târgovi
[FT]
AS FC Buzău
1 - 0
Mioveni
Romania - Liga I
[87']
Oţelul
1 - 0
Hermannstadt
[15:15]
Politehnica Iaș - UTA Arad
[18:00]
CFR Cluj - Sepsi
Russia - FNL
[FT]
Yenisey
1 - 1
Volgar Astrakha
[58']
Shinnik
0 - 0
Sokol Saratov
[14:00]
KAMAZ - Akron
[14:00]
Arsenal Tula - Alaniya Vladika
[14:00]
Leningradets - SKA Khabarovsk
[15:00]
Torpedo Moskva - Khimki
[16:00]
Kuban Krasnodar - Neftekhimik
Russia - Premier League
[55']
Akhmat Grozny
3 - 1
Nizhny Novgorod
[13:15]
Spartak Moscow - Lokomotiv Mosco
[16:15]
Dinamo Moscow - Zenit
[18:30]
Baltika - CSKA Moscow
Scotland - Premiership
[44']
St. Mirren
1 - 1
Rangers
[14:00]
Dundee - Celtic
Serbia - Super Liga
[15:30]
Vojvodina - Red Star Belgra
[16:00]
Napredak - Radnički Kraguj
[17:30]
Partizan - TSC
Serbia - Prva Liga
[14:00]
Radnički Novi B - Dubočica
[14:00]
Mladost Novi Sa - Kolubara
[14:00]
RFK Novi Sad - Metalac GM
[16:00]
GFK Sloboda Uži - OFK Vršac
Slovakia - Super Liga
[15:30]
DAC 1904 - Slovan Bratisla
Slovenia - 2. SNL
[15:00]
Bistrica - Beltinci
[15:00]
Dekani - Bilje
[18:00]
Gorica - Primorje
Slovenia - 1. SNL
[13:00]
Celje - Olimpija
[15:30]
Rogaška - Koper
South Africa - PSL
[13:00]
Royal AM - Orlando Pirates
[15:30]
Cape Town City - Golden Arrows
South Korea - National League
[FT]
Yangpyeong
2 - 1
Hwaseong
[FT]
Gyeongju HNP
1 - 2
Ulsan Citizen
[FT]
Siheung Citizen
0 - 0
Chuncheon
[FT]
Yeoju Citizen
0 - 2
Changwon City
South Korea - K League Classic
[FT]
Pohang Steelers
0 - 0
Incheon United
[FT]
Jeonbuk Motors
2 - 2
Daegu
[FT]
Ulsan
3 - 1
Jeju United
Spain - Segunda División
[17']
Sporting Gijon
0 - 0
Villarreal II
[14:15]
Alcorcon - Eldense
[14:15]
Real Oviedo - Tenerife
[16:30]
Levante - FC Cartagena
[16:30]
Real Valladolid - Huesca
[19:00]
Albacete - Eibar
Spain - Tercera Division
[FT]
Real Murcia II
3 - 1
Bullense
[FT]
Huesca II
3 - 3
Cariñena
[FT]
Villa
3 - 0
Sámano
[FT]
RCP Valverdeño
1 - 2
Atlético Pueblo
[FT]
Castellonense
2 - 3
Patacona
[10:00]
Ibiza Islas Pit - Mallorca II
[FT]
Arroyo
0 - 2
Olivenza
[FT]
Castuera
4 - 0
Montehermoso
[FT]
Praviano
1 - 2
Lealtad
[FT]
Montañesa
1 - 0
Castelldefels
[10:00]
Laguna de Duero - La Virgen del C
[FT]
Málaga City
1 - 2
Almería II
[FT]
Cuarte
1 - 0
Ejea
[FT]
Paracuellos Ant
2 - 2
Collado Villalb
[FT]
Móstoles
0 - 3
Leganés II
[FT]
Alcorcón II
0 - 1
RSD Alcalá
[10:00]
Barcia - Colunga
[FT]
Utrera
0 - 1
Puente Genil
[83']
Diocesano
1 - 2
Jaraíz
[58']
Villanueva Pard
1 - 1
Colonia Moscard
[52']
La Cuadra
1 - 0
Gran Tarajal
[60']
Marino
1 - 0
Villa Santa Brí
[60']
Azuaga
1 - 0
Don Álvaro
[14:00]
Rayo Vallecano - Torrejón
[14:00]
UD Logroñés II - Alfaro
[15:00]
Real Madrid III - AD Parla
[15:00]
Borja - Utrillas
[15:00]
Binéfar - Illueca
[15:00]
Arosa - Alondras
[15:30]
Vimenor - Cartes
[15:30]
Calamocha - Fuentes
[15:30]
El Palmar - UCAM Murcia II
[16:00]
Don Benito - Trujillo
[16:00]
Villafranca - Calamonte
[16:00]
Motril - Juventud Torrem
[16:00]
Alberite - Anguiano
[16:30]
Vilassar Mar - Grama
[16:30]
Torreperogil - Ciudad de Torre
[16:30]
Atlético Pulpil - UD Caravaca
[16:30]
Balsicas Atléti - Muleño
[17:00]
Moralo - Jerez
[17:30]
Málaga II - Mancha Real
Spain - Segunda B
[FT]
Cultural Leones
3 - 0
Gimnàstic Tarra
[FT]
Castellón
1 - 0
UD Melilla
[FT]
Antequera
3 - 1
Ibiza
[FT]
Atlético Balear
1 - 2
Intercity
[14:00]
Tarazona - Real Sociedad B
[14:00]
Alcoyano - Granada II
[14:00]
Córdoba - Malaga
[15:00]
Real Murcia - Ceuta
[16:00]
Recreativo Huel - Linares Deporti
[17:00]
Deportivo La Co - Arenteiro
[18:00]
Mérida - Sanluqueño
[18:00]
Atlético Madrid - Algeciras
Sweden - Division 1
[13:00]
Stockholm Inter - Umeå
[14:00]
Assyriska - Täby
[14:00]
Sollentuna - Piteå
[14:00]
Ljungskile - Eskilsminne
Sweden - Allsvenskan
[12']
Malmö
0 - 0
AIK
[16']
Värnamo
0 - 2
Halmstad
[14:30]
Djurgården - GAIS
[14:30]
Häcken - Norrköping
Sweden - Superettan
[59']
Helsingborg
0 - 0
Östersunds FK
[13:00]
Örebro - Brage
Switzerland - Schweizer Pokal
[14:30]
Winterthur - Servette
Thailand - Thai Premier League
[82']
Chiangrai Unite
0 - 0
Ratchaburi
[58']
Trat
3 - 1
Police Tero
[16']
Lamphun Warrior
0 - 1
Khonkaen United
Tunisia - Ligue 1
[14:00]
Etoile du Sahel - Club Africain
[14:00]
Marsa - Tataouine
[14:00]
Olympique Béja - Soliman
Turkey - Süper Lig
[13:00]
Pendikspor - Kayserispor
[13:00]
Alanyaspor - İstanbulspor
[16:00]
Trabzonspor - Gaziantep FK
[16:00]
Rizespor - Ankaragücü
Turkey - 2. Lig
[16']
Karacabey Beled
0 - 0
Altınordu
[15']
Afyonspor
0 - 0
Bucaspor 1928
[11']
Vanspor FK
1 - 0
Ankara Demirspo
[15']
1461 Trabzon FK
0 - 0
Serik Belediyes
[13']
Yeni Mersin İY
0 - 1
Beyoğlu Yeni Ça
[17']
Ankaraspor
0 - 0
Nazilli Belediy
[14']
Esenler Erokspo
1 - 0
Adıyaman
[16']
Zonguldak Kömür
0 - 0
Kırşehir FK
[17']
Kastamonuspor
0 - 0
Isparta 32 Spor
[16']
Iğdır FK
0 - 0
Karaman FK
[7']
Sarıyer
0 - 0
İskenderunspor
[17']
Somaspor
0 - 0
Amed
[12']
Fethiyespor
0 - 0
Etimesgut Beled
[16']
İnegölspor
0 - 0
Arnavutköy Bele
[16']
Düzcespor
0 - 0
68 Aksaray Bele
[15']
Denizlispor
1 - 0
Uşak Spor
[15']
Menemen
1 - 0
Belediye Derinc
Turkey - 1. Lig
[13:00]
Göztepe - Gençlerbirliği
[13:00]
Giresunspor - Sakaryaspor
[13:00]
Ankara Keçiören - Ümraniyespor
[13:00]
Tuzlaspor - Bodrum FK
[13:00]
Erzurumspor FK - Çorum FK
[13:00]
Kocaelispor - Bandırmaspor
[13:00]
Şanlıurfaspor - Eyüpspor
[13:00]
Boluspor - Altay
[13:00]
Adanaspor - Manisa FK
Ukraine - Premier League
[FT]
Zorya
0 - 0
Obolon' Kyiv
[12:30]
Kolos Kovalivka - Oleksandria
[15:00]
Kryvbas KR - Metalist 1925 K
Ukraine - Persha Liga
[FT]
Viktoriya Sumy
1 - 0
Ahrobiznes Volo
[Ert.]
Khust City - Metalurh Zapori
[85']
Nyva Ternopil
2 - 0
Hirnyk-Sport
[58']
FSC Mariupol'
0 - 1
Epitsentr Dunay
USA - USL Championship
[FT]
El Paso Locomot
0 - 1
FC Tulsa
[FT]
Sacramento Repu
3 - 1
Loudoun United
[FT]
Oakland Roots
0 - 2
Colorado Spring
[FT]
Orange County S
2 - 0
Monterey Bay
USA - MLS
[FT]
Chicago Fire
0 - 0
Atlanta United
[FT]
Dallas
2 - 0
Houston Dynamo
[FT]
Nashville SC
1 - 1
SJ Earthquakes
[FT]
Minnesota Unite
2 - 1
Sporting KC
[FT]
Los Angeles
3 - 2
Portland Timber
Venezuela - Primera División
[FT]
Metropolitanos
2 - 0
Inter de Barina
[21:00]
Carabobo - Portuguesa
[23:30]
Academia Puerto - Angostura
Vietnam - Cup
[3']
Hà Nội
0 - 0
Đà Nẵng
Wales - Welsh Cup
[16:25]
Connah's Quay - The New Saints
Zambia - Super League
[13:00]
Zanaco - Kabwe Warriors
[13:00]
Mufulira Wander - Prison Leopards
[13:00]
Mutondo Stars - Green Buffaloes
[13:00]
Maestro United - Power Dynamos
Zimbabwe - Premier Soccer League
[13:00]
Manica Diamonds - Platinum
[13:00]
Green Fuel - Arenel Movers
[13:00]
Highlanders - CAPS United
[13:00]
Hwange - Herentals
[13:00]
Dynamos - Ngezi Platinum
[13:00]
Bulawayo Chiefs - Chegutu Pirates
Ana Səhifə
Style
: Vista Blue